نمایشگاه گروهی «ردپای چوب» در کاخ سعدآباد برگزار می‌شود نمایشگاه گروهی «ردپای چوب» در کاخ سعدآباد برگزار می‌شود نمایشگاه گروهی با عنوان «ردپای چوب» امروز چهارشنبه ۶ آذر ۹۸ در […]

نمایشگاه گروهی «ردپای چوب» در کاخ سعدآباد برگزار می‌شود

نمایشگاه گروهی «ردپای چوب» در کاخ سعدآباد برگزار می‌شود
نمایشگاه گروهی با عنوان «ردپای چوب» امروز چهارشنبه ۶ آذر ۹۸ در گالری ملی صنایع‌دستی مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد افتتاح می‌شود.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، در این نمایشگاه ۳۱ اثر از تورج رحیمی و جمعی از هنرجویان که با همت معاونت صنایع‌دستی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و مشارکت این مجموعه فرهنگی‌تاریخی برگزار می‌شود، به نمایش گذاشته خواهد شد.

تورج رحیمی هنرمند و مدرس رشته معرق است، در سال ۷۸ نقاشی را از استاد عباس اینالو آموخت و پس از آن در سال ۸۰ در رشته معرق چوب شاگرد استاد مهران امیر اینالو شد و در سال ۸۶ نیز آموزش رسمی معرق را با تدریس در دانشگاه هنر تبریز در مقطع کارشناسی ارشد، آموزشگاه‌ها، فرهنگسراها و گالری شخصی خود آغاز کرد.

این نمایشگاه به منظور حمایت از هنرجویانی است که در این رشته هنری مشغول به تحصیل هستند و قصد دارند با یادگیری مراحل مختلف این رشته هنری بتوانند با استفاده از روش عکاسی یا طراحی، اثر هنری خود را خلق کنند.

نمایشگاه گروهی ردپای چوب ساعت ۱۴ امروز چهارشنبه ۶ آذر در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد افتتاح می‌شود و تا ۲۰ آذر از ساعت ۹ تا ۱۶ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

درباره خبرگزاری